مزیت های پی پال

آنچه میخوانید
مزیت های پی پال
مزیت های پی پال

مزیت های پی پال

.پی پال یکی از بزرگترین پردازنده های پرداخت آنلاین در جهان استمزیت های پی پال. بازرگانان آنلاین در سراسر اینترنت ، پی پال را به عنوان یکی از روشهای پذیرفته شده پرداخت ، قبول می کنند.

کسانی که هرگز از پی پال استفاده نکرده اند ، ممکن است تعجب کنند که چرا بسیاری از مردم از آن به عنوان تنها راهکار خود برای پرداخت خریدهای آنلاین استفاده می کنند. بعد از اینکه هفت مزیت زیر در استفاده از PayPal را برای خرید آنلاین بررسی کردید ، احتمالاً می خواهید خودتان از PayPal استفاده کنید.

 

ویزا کارت مجازی
ویزا کارت مجازی

 

1. امنیت کارت اعتباری

هنگام ثبت نام در یک حساب PayPal ، کارتهای اعتباری و حسابهای بانکی را که مایلید برای خریدهای خود یک بار در سیستم امن PayPal استفاده کنید ، تایپ می کنید. پس از اتمام این کار ، شما هرگز مجبور نیستید اطلاعات کارت اعتباری خود را بصورت آنلاین افشا کنید. با پرداخت با PayPal ، اطلاعات کارت اعتباری خود را به صورت خصوصی حفظ می کنید ، به این معنی که می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هکری که داده های حساب خود را از تاجر آنلاین خود بارگیری می کند ، خرید کنید.

2. انعطاف پذیری

از مشکل و سختی  برای خرید کالا و خدمات آنلاین فقط برای از بین بردن کارت اعتباری خود ، خود را آسوده کنید. از آنجا که می توانید چندین حساب بانکی ، کارت های ویزا و کارت های اعتباری را برای تأمین اعتبار حساب پی پال خود تنظیم کنید ، می توانید مطمئن باشید که خریدهای پی پال شما همیشه اولین بار انجام می شود. سپس پی پال بر اساس ترتیبی که تعریف کرده اید به دنبال دریافت منابع از منابع شما می باشد.

3.ارسال پول

این که آیا شما نیاز به ارسال پول به خانواده خود در کالج و یا یک دوست در سراسر جهان دارید ، کاربران PayPal می توانند بلافاصله با یک کلیک پول را به آنها انتقال دهند. در ضمن دریافت پول به جایی که مایلید آن را سریعتر از همیشه بفرستید ، در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

4. برنامه آیفون

برنامه آیفون پی پال امکان خرید آنلاین و انتقال پول را در هر کجا که باشد آسان می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید مراجعه به فروشگاه اپل iTunes و جستجوی برنامه PayPal است و شما آماده انتقال ، ارسال پول ، پرداخت قبض ، بررسی تاریخ معامله خود و خرید درست از کف دست خود خواهید بود. از آنجا که پی پال از شما می خواهد معاملات با پین را تأیید کنید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که در صورت گم شدن یا سرقت شدن آی فون ، منابع مالی شما ایمن است. اگر با کسی ملاقات کردید که در خارج از شهر باید هزینه بپردازد ، کافی است آیفون ها را بزنید و انتقال خود را انجام دهید.

5. حراج های آنلاین

چطور ممکن است کسی بدون ذکر eBay در مورد PayPal صحبت کند؟ از آنجا که پی پال با حراج آنلاین ادغام شده است ، می توانید پیشنهادات را درج کرده و با خیال راحت خرید را انجام دهید. حمایت از خریدار و یک فرایند ساختاری برای حل شکایات به این معنی است که داوطلبان eBay هنگام مراجعه به یکی از محبوب ترین سایت های خرید آنلاین ، از بیشتر دارندگان کارت اعتباری محافظت می کنند.

6. هزینه

یکی از بهترین دلایل استفاده از پی پال هزینه آن است: رایگان. درست است. بدون عضویت سالانه ، بدون هزینه پردازش و بدون هزینه خدمات. خریدارانی که از PayPal استفاده می کنند ، تمام مزایای قدرتمند مرتبط با سرویس را دریافت می کنند و نیازی به پرداخت یک هزینه ندارند.

7. تخفیف

پی پال از مشتریانی که با پی پال در خرده فروشان منتخب خرید می کنند تخفیف ویژه ای می دهد. کاربرانی که به خرید shopping.paypal.com می توانند آخرین پیشنهادات ویژه شرکت هایی مانند HP ، Barnes & Noble ، Wal-Mart ، Nike و موارد دیگر را پیدا کنند. نکته آخر این است که PayPal می تواند در مواردی که شما در مکانهایی که می خواهید خریداری کنید ، پس انداز کنید. برای بهره مندی از پس اندازهایی که باید انجام دهید این است که کپی تبلیغی ویژه را از صفحه خرید PayPal کپی کرده و هنگام پرداخت با پی پال ، آن را به سفارش خود در سایت تاجر خود بچسبانید.

این هفت مزیت استفاده از پی پال برای خرید آنلاین کافی است تا بخواهید پی پال را امتحان کنید. اگر هرگز حساب PayPal باز نکرده اید ، پیش بروید و امروز یکی را ایجاد کنید. اگر فقط در eBay از PayPal استفاده کرده اید ، اکنون زمان آن رسیده است که کل دنیای فرصتی را ببینید که پی پال برای شما باز می شود.

این ها همه برای افراد خارج از کشور بسیار مناسب است و اما از انجایی که کشور ایران توسط شرکت پی پال تحر یم شده متاسفانه ما بجز چند مزیت خرید و فروش ودریافت و پرداخت پول را نمیتوانیم انجام دهیم اما خب اینها خود در برابر این همه تحریم و قطع ارتباط با تجارت بزرگ جهانی کم نیست برای داشتن یک حساب پی پال میتوانید از منوی بالا افتتاح حساب را برگزینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *